Halové závody v tunelu ml. žactvo a starší přípravka 10.1.2020

20.01.2020

V pátek se konaly halové závody v běžeckém tunelu v Brně v kategorii ml. žactva a st. přípravek. Děkuji všem rodičům za umožnění účasti dětí na těchto závodech a jejich případný doprovod. Celkem se nás zúčastnilo téměř 20 (Štěpán Proks, Adéla Gábrová, Silvie Machátová, Andra Žáková, Andrea Hamříková, Jonáš Jedlička, Lenka Václavková, Jirka Helán, Alice Bořilová, Ema a Běta Kubátovi, Katka a David Strachoňovi, Vendula Koždoňová, Vítek Lána, Tomáš Pohanka, Hanka Prášková, Matěj Růžička, David Špička. Musím všechny pochválit za bojovnost a sportovní přístup, pro některé to byly jejich první větší závody. Výkony byly většinou na hranici osobních rekordů, a i když to třeba některým nevyšlo dle jejich představ, určitě mají všichni velký potenciál se zlepšovat, pokud jim vydrží chuť trénovat. Zacinkalo nám pár medailí - v mladším žactvu 3.místo Adéla Gábrová na 60m, v dálce 2. místo Jonáš Jedlička, 3. místo Štěpán Proks, v přípravkách dálku vyhrál David Špička a 600m Tomáš Pohanka, přibyly i nějaké bramborové medaile a docela dost umístnění v první desítce. Kompletní výsledky jsou dostupné na odkazu: